Usługi

Dotrzymujemy słowa

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu szeroko rozumianych usług informatycznych. Działamy zarówno w obszarze instalacji, konfiguracji, jak i naprawy sprzętu oraz oprogramowania. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, a tym samym oferta dopasowana do potrzeb danej firmy. Chętnie nawiązujemy współpracę w postaci całościowej opieki nad urządzeniami i software’em firmy. Tego rodzaju usługę określamy jako outsourcing IT. Niemniej jednak nasi Klienci mają również możliwość skorzystania z pojedynczej usługi lub dowolnej konfiguracji usług znajdujących się w naszej ofercie.
Pomoc informatyka Kraków, Warszawa i wiele więcej
Siedziba firmy ITMATRIX mieści się w Krakowie, dlatego to właśnie ze stolicy Małopolski pochodzi najwięcej naszych Klientów. Nasze pogotowie informatyczne oraz pogotowie komputerowe najczęściej przyjmuje zlecenia z Krakowa lub okolic. Niemniej jednak działamy na zdecydowanie większą skalę. Zapewniamy wsparcie informatyczne również firmom z Warszawy, Kielc oraz innych miejscowości leżących w południowej i centralnej Polsce.
Usługi informatyczne dla każdego
Jesteśmy elastyczni i działamy na dużą skalę nie tylko jeśli chodzi o obszar świadczenia naszych usług. Outsourcing usług IT, usługi integracyjne IT czy wreszcie wsparcie informatyczne w nagłych wypadkach to tylko niektóre z naszych usług, które kierujemy do Klientów wszelkiego rodzaju. Obsługujemy duże przedsiębiorstwa działające na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Współpracujemy jednak również z wieloma mniejszymi podmiotami. Ponadto, służymy poradą informatyka również osobom prywatnym.
Outsourcing IT i pozostałe usługi informatyczne
Zakres naszych usług informatycznych jest bardzo szeroki. Pomagamy firmom
w wielu obszarach, odciążając w ten sposób przedsiębiorców, którzy mogą się skupić na działaniach operacyjnych. Świadczymy takie usługi, jak:

Usługi

Outsourcing IT

Outsourcing usług IT to kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorstwa, które nie dysponuje własnym działem IT. Co robimy w ramach outsourcingu? Oczywiście to zależy od charakterystyki danej firmy. Nieco inaczej wyglądają nasze działania
w przypadku niewielkich, kilkuosobowych działalności, a inaczej gdy mówimy o dużych przedsiębiorstwach. Ponadto, wiele zależy również od branży, w jakiej działa dane przedsiębiorstwo oraz od tego, jak ważne dla jego działań są systemy informatyczne. Zwykle zajmujemy się instalacją urządzeń oraz ich konfiguracją. To samo robimy
z systemami. W ramach naszej usługi outsourcingu IT zajmujemy się m.in. konfiguracją Wifi, konfiguracją VOIP czy też konfiguracją programu antywirusowego.

Czytaj węcej

Szkolenia

W naszej ofercie znajdą sie szkolenia specjalistyczne jak i zarówno szkolenia dla osób które chcą podnieść swoje podstawowe umiejętności.

Czytaj więcej

Usługi Integracyjne

Kolejną ważną usługą, którą świadczymy w ramach outsourcingu IT (ale również jako niezależną usługę) jest integracja systemów informatycznych. Połączenie systemów jest niezwykle istotną kwestią dla usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa. Tylko w ten sposób możliwa jest do osiągnięcia całkowita optymalizacja pracy systemów informatycznych. Ponadto, zajmujemy się również integracją urządzeń, między innymi poprzez stworzenie i konfigurację Wifi.

Czytaj więcej

Sklep internetowy

Sprzedawaj w Internecie dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu.
Wdrażamy od A do Z sklep Internetowy pod specjalne wymagania Klienta.
Zamów u nas pełne wdrożenie i ciesz się korzyściami płynący z sprzedaży w biznesie e-commerce.

Learn More

Pogotowie informatyczne

W najmniej oczekiwanym momencie Państwa sprzęt odmówił posłuszeństwa? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szybkiej pomocy na miejscu.
Brak opłat dojazdowych na terenie Krakowa.

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Stworzenie sprawnego systemu informatycznego to dopiero połowa sukcesu. Ażeby nieprzerwanie pełnił on prawidłowo swoje funkcje, trzeba przygotować odpowiednie zabezpieczenie. W przeciwnym wypadku zarówno systemy, jak i urządzenia będą podatne na różnego rodzaju awarie. Ponadto, przedsiębiorstwo powinno się również chronić przed atakami z zewnątrz.

Największe zagrożenie stanowią złośliwe oprogramowania, które mogą wtargnąć do systemu wskutek nieodpowiedzialnych zachowań przedsiębiorców lub pracowników. Istnieje również ryzyko ataku ze strony konkurencji. Zapewniamy bezpieczeństwo systemu operacyjnego firmy oraz bezpieczeństwo w Internecie.

Learn More

W jaki sposób działamy?

Nasza współpraca z Klientami rozpoczyna się od kontaktu z Państwa strony. Mogą Państwo wypełnić formularz na naszej stronie internetowej lub skontaktować się
z nami telefonicznie. Na początku prosimy o podanie informacji, jakich usług Państwo potrzebują. Czasami Klienci nie są do końca świadomi tego, na czym polega outsourcing usług IT. W takich sytuacjach zapoznajemy się z charakterystyką Państwa firmy, a następnie przedstawiamy obszary, w których możemy być pomocni.

Informacje od Państwa są bardzo pomocne, jednak zwykle oferujemy również wykonanie audytu. Na podstawie raportu sporządzonego po jego wykonaniu możemy przedstawić szczegóły dotyczące zalecanych działań. Na tym etapie ustalamy
z Państwem, jakie usługi będziemy dla Państwa świadczyć. Natomiast po określeniu wszystkich detali możemy przejść do wdrożenia odpowiednich rozwiązań.

Wdrożenie to nie koniec naszego wsparcia dla Państwa. Stale służymy poradą informatyka oraz interweniujemy w przypadku niespodziewanych zdarzeń. Jedną
z naszych podstawowych usług jest również pogotowie informatyczne. Polega ona na szybkiej interwencji, gdy system lub sprzęt odmówi posłuszeństwa.

Skontaktuj się z ITMATRIX Informatyka dla Każdego

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji
na temat naszych usług.

Dodatkowe pytania?

Dodatkowe pytania?

12-358-84-06

Kraków

Kraków

Kotlarska 4

Codziennie

Codziennie

od 8:00 do 20:00

Wyślij do nas maila

Wyślij do nas maila

biuro@itmatrix.pl