Zaufany partner w obszarze usług IT dla biznesu

Nasza firma to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich to specjalista od wielu lat ceniony w branży. Jako marka ITMATRIX jesteśmy znani od roku 2015. Z każdym kolejnym rokiem zyskujemy zaufanie nowych Klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm, zaangażowanie i elastyczność. Chętnie współpracują z nami zarówno niewielkie podmioty gospodarcze, jak i ogromne przedsiębiorstwa. Możemy się pochwalić udokumentowanym uznaniem z ich strony w postaci pozytywnych referencji.

 

Jako lokalizację naszej siedziby głównej wybraliśmy Kraków. Stąd też to tutaj najczęściej świadczymy usługi z zakresu outsourcingu IT czy integracji systemów. Niemniej jednak nie ograniczamy się jedynie do Krakowa czy Małopolski. Regularnie współpracujemy z Klientami z Warszawy, Łodzi, Kielc czy innych miast zlokalizowanych w takich województwach, jak: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, śląskie podkarpackie czy dolnośląskie.

Nasze usługi informatyczne, czyli czym się zajmujemy?

Naszym celem jest zapewnienie każdej firmie pełnej obsługi informatycznej, dostosowanej do potrzeb. Co to oznacza? Kompleksowo wspieramy przedsiębiorstwa, oferując outsourcing usług IT. Jednak istnieje także możliwość korzystania z naszej pomocy sporadycznie. W ramach wsparcia oferowanego Klientom skorzystać można m.in. z porady informatyka, ale też z pogotowia komputerowego w Krakowie, Warszawie, Kielcach i wielu innych miastach. Co ważne, naszą ofertę zawsze modyfikujemy tak, aby idealnie odpowiadała temu, co potrzebuje dana firma.

Zadania, które realizujemy, to m.in.:

  • outsourcing usług IT;
  • pogotowie komputerowe i pogotowie informatyczne w Krakowie i innych miastach;
  • zabezpieczenie IT w firmie;
  • szkolenia informatyczne.

Dlaczego my?

Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki, a dodatkowo modyfikowany pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego też cechami, które dobrze nas opisują, są:

Elastyczność

Uciekamy od schematów, dostosowując działania do potrzeb każdego Klienta. Na bieżąco modyfikujemy nasze działania, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Zawsze znajdujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta.

Profesjonalizm

Naszą firmę tworzą sami wykwalifikowani specjaliści. Posiadają oni wiedzę akademicką, jak i umiejętności nabyte podczas licznych szkoleń informatycznych, w których brali udział. W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności.

Wszechstronność

Chcą Państwo, abyśmy zainstalowali sprzęt IT w Państwa firmie? A może nastąpiła konieczność konfiguracji Wifi? Mamy przeprowadzić szkolenie informatyczne? Niezależnie od Państwa potrzeb, z pewnością je zaspokoimy, dzięki wszechstronnej ofercie usług informatycznych.

Offline i online

Świadczymy pomoc na miejscu w Państwa firmie, jak i online. Służymy poradą informatyka drogą elektroniczną lub telefoniczną. Nasze pogotowie informatyczne również działa online, jednak w razie potrzeby oczywiście odwiedzamy siedzibę naszego Klienta.

94

Pozytywne opinie

27

Nowych wdrożeń

600

Szczęśliwych kupujących

125

Średni koszt na godzinę

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiajmy i omówmy, jakiej pomocy w zakresie IT potrzebuje Twoja firma. Przedstawimy Ci nasze rozwiązania i ustalimy warunki współpracy, dzięki którym wzmocnisz swój potencjał informatyczny.

Zapraszamy do kontaktu!

Powstanie firmy ITMATRIX

Firma ITMATRIX powstała z pragnienia stworzenia przedsiębiorstwa, które zapewni kompleksową obsługę informatyczną dowolnej firmie w kraju. Zespół działający pod marką ITMATRIX stawia sobie najwyższe cele, stale doskonaląc swoje umiejętności. Zakres naszych działań staje się tym samym coraz szerszy, a to, co mamy Państwu do zaoferowania, staje się coraz bardziej interesujące.

Zapoznaj się z ofertą ITMATRIX Informatyka dla Każdego

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Świadczymy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy wszelkie detale. Wspólnie z pewnością znajdziemy rozwiązania, których Państwo szukają.

Businessman hand working with a Cloud Computing diagram on the new computer interface as concept

 

Zapoznaj się z ofertą ITMATRIX Informatyka dla Każdego.

Oferujemy szeroki zakres usług. Świadczymy je na wysokim poziomie oraz konkurencyjnych cenach.

The Team of ITMATRIX Informatyka dla każdego.

Jesteśmy zespołem nie tylko profesjonalistów, ale również pasjonatów. Nasza praca to zarazem nasze hobby i zajęcie, które sprawia nam ogrom satysfakcji. Już od czasów studenckich przeżywamy przygodę polegającą na zapewnianiu wsparcia w zakresie usług informatycznych. Miłość do tego, co robimy, zapewnia nam motywację do działania oraz zachęca do stałego poszerzania wiedzy.

4

John Brooklyn

Founder & CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum.

3

Sven Grim

CTO / Co Founder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum.

2

Richard Cremer

CHRO / Co Founder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum.

Klienci korzystający z usług ITMATRIX Informatyka dla Każdego

  • Polypharm
  • Herbapol Kraków
  • Geoxy
  • Ekspercka
  • Gipsbud