Pozostańmy w kontakcie

IT MATRIX

Jesteśmy krakowską firmą informatyczną o zasięgu ogólnopolskim. Świadczymy usługi z zakresu pogotowia informatycznego w Krakowie, jak i w innych mniejszych czy większych polskich miejscowościach. W celu kontaktu z naszym przedstawicielem zapraszamy do umówienia spotkania w siedzibie naszego przedsiębiorstwa przy ulicy Kotlarskiej, niemal w samym centrum stolicy Małopolski.

Można się z nami skontaktować również innymi sposobami. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Umożliwia on Państwu ogólne przedstawienie potrzeb, jeszcze zanim skontaktuje się z Państwem jeden z naszych pracowników. Prosimy o podanie informacji, z jakich usług zamierzają Państwo skorzystać. Jeżeli zlecenie ma dotyczyć realizacji tylko jednej usługi, takiej jak np.: konfiguracja VOIP, konfiguracja VPN czy też konfiguracja ESET bądź innego oprogramowania antywirusowego dla firm, prosimy o podanie takiej informacji.

W przypadku większego zlecenia na kompleksowy outsourcing IT również warto poinformować o tym w zapytaniu ofertowym. Dzięki temu będziemy mogli lepiej się przygotować do naszej pierwszej rozmowy, prezentując Państwu zindywidualizowaną ofertę od razu dopasowaną do Państwa aktualnego zapotrzebowania.

Jesteśmy także dostępni pod numerem telefonu podanym na tej podstronie. Można się z nami skontaktować również drogą mailową. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na Państwa wiadomości w najkrótszym możliwym czasie. Priorytetowo traktujemy Klientów wyrażających chęć skorzystania z pogotowia informatycznego, zdając sobie sprawę, jak pilne są ich potrzeby. Dlatego też w przypadku tego typu zleceń zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

IT MATRIX.

Informatyka dla każdego

Zobacz nas na